Stwórz Życie Jakie Kochasz

STWÓRZ ŻYCIE JAKIE KOCHASZ”

Recall Healing/Uzdrowienie przez Przypomnienie

Warszawa: Spotkanie otwarte, wykład: 10 grudnia, poniedziałek, godz. 18.00-19.30

Warsztat: 11 grudnia, wtorek, godz. 18.00-21.00, Sesje indywidualne: poniedziałek, wtorek,

Poznań: Spotkanie otwarte, wykład: 7 grudnia, piątek, godz. 18.00-19.30, Warsztat wstępny: 7.12, godz. 20.00

Warsztat: 8 grudnia, sobota, godz. 10.30-18.30, Sesje indywidualne: piatek, niedziela,

Łódź, Warsztaty: co tydzień, wtorek lub czwartek, w godz. 18.00-22.00,

Zapraszamy serdecznie do udziału w autorskim warsztacie prowadzonym przeze Kingę Maruszczak. Warsztat ten powstał na bazie doświadczeń Kingi w pracy z wieloma metodami uzdrawiania i doradzania ludziom zmiany swojego życia. Największy wpływ miała metoda Recall Healing/Totalna Biologia, która wyjaśnia działanie ludzkiego organizmu i powstawanie chorób i problemów. Dzięki niej można w szybki sposób odnaleźć blokady i problemy fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które zatrzymują nasz rozwój. (www.recallhealing.com) Recall Healing jest niezwykłą wiedzą, która dzięki innej metodzie „the Journey-Podróż” www.thejourney.com pozwala w szybki sposób usunąć te przyczyny, źródło konfliktu w nas. Ponieważ te blokady tkwią głęboko w naszej podświadomości, a dają o sobie znać w postaci chorób naszego ciała, problemów w związkach, relacjach w pracy, wypadkach oraz stratach finansowych wszelkiego typu. Bardzo często nie wiemy „skąd” się wzięły te problemy. Te przeszkody pochodzą z okresu dzieciństwa, szkoły, ale przede wszystkich z okresu tzw. Plan/Cel: okresu ciąży, porodu do 1 roku życia, a czasem nawet z poprzednich wcieleń. Te trudne doświadczenia stają się konkretnymi przekonaniami i konstrukcjami, które projektują naszą rzeczywistość na równi ze świadomym umysłem i samemu jest często trudno je odnaleźć. Kiedy uwolnimy te blokady, to Stwarzanie staje się naturalnym procesem, który wydarza się i życie staje się pełne miłości, Staje się, a nie jest nawet przez nas projektowane.

Do Kingi często przychodzą osoby po kilku latach psychoterapii, czy leczenia konkretnych chorób i podczas sesji czy warsztatu uzdrawiają się, odnajdują siebie na nowo. Te sesje i warsztaty nie zastępują innych metod, jedynie je uzupełniają. Kinga łączy wiele innych metod i technik w swojej pracy, dostosowując każdy warsztat i sesje do potrzeb osób w prosty, praktyczny i realistyczny sposób. Osoby, które potrzebują indywidualnego spotkania z Kingą i przepracowania swojego problemu w intymnej atmosferze prosimy o kontakt z organizatorami.

Podczas warsztatu pracujemy zarówno indywidualnie, jak i w parach, ucząc się siebie i poznając różne, proste techniki uwalniania i szybkiego odnajdywania historii, które nas „bolą”, dzięki zadawaniu odpowiednich pytań.

Podczas kolejnych warsztatów przejdziemy poszczególne etapy podróży w poznawaniu siebie:

  1. Przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie, ustanowienie swojego Królestwa i odkrycie swojego duchowego imienia i jego znaczenia wg symboliki kolorów, nazw.

  2. Powiedz mi Kim Jesteś” poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie z wykorzystaniem techniki Intensivu Oświeceniowego – Enlightenment Intensive www.authenticself.co.uk

  3. Rozpoznawanie co mówi nasza „twarz” i nasze zmysły, jakie historie stoją za tym czego nie lubimy czy lubimy według Recall Healing. (znaczenie chorób oczu, nosa, kataru, bóli gardła, głowy, itp.)

  4. Żywioły w naszym życiu. Jakimi jesteśmy żywiołami i jak je wyrażamy w życiu. Proste sposoby pracy z żywiołami w pracy, domu, życiu. Co mówi nasze ciało i organy, kiedy coś nas „boli” na bazie RH oraz pracy Ricka Jarow „Antykariera, Stwórz Pracę, którą Kochasz” i Alchemia Obfitości.

  5. Co nas niesie przez życie. Dary i ciężary otrzymane od naszych rodzin. Poznawanie naszego drzewa genealogicznego. Uwalnianie się od przekonań i „powinności” wobec rodu według Recall Healing.

  6. Wizja, misja mojego życia, plan działania ze Światłem i miłością w obfitości.

Metody używane podczas warsztatów są różnorodne: Recall Healing/Totalna Biologia,the Journey-Podróż Brandon Bays, Diady Komunikacyjne Intensiwu Oświeceniowego, Praca-the Work Byron Katie, wizualizacja, medytacja, malowanie emocjonalne, symbolizm, znaczenie słów, nazw, imion, projekty-wnioski, opowieści i wiele innych …. narzędzi, które każdy może później stosować sam w domu lub ze znajomymi.

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na bardzo praktyczne projekty. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem w pracy jest wspieranie innych w rozwoju i dostarczanie prostych narzędzi poprawy własnego życia na wszelkich poziomach. Doradza oraz pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm, administracji. Jednocześnie od 23 lat praktykuje medytację, śpiew i sevę – służbę na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi jako uzdrawiający coach.

************* ORGANIZACJA I ZGŁOSZENIA ******************

Marzenia w Działaniu, Kinga, tel. 48 511479704, kingavision@gmail.com http://marzeniawdzialaniu.pl

Terminy:

Warszawa: Spotkanie otwarte, wykład: 10 grudnia, poniedziałek, godz. 18.00-19.30

Warsztat: 11 grudnia, wtorek, godz. 18.00-21.00, Sesje indywidualne: poniedziałek, wtorek,

Poznań: Spotkanie otwarte, wykład: 7 grudnia, piątek, godz. 18.00-19.30, Warsztat wstępny: 7.12, godz. 20.00

Warsztat: 8 grudnia, sobota, godz. 10.30-18.30, Sesje indywidualne: piatek, niedziela,

Łódź, Warsztaty: co tydzień, wtorek lub czwartek, w godz. 18.00-22.00,

Kolejne terminy będą ustalone wspólnie z uczestnikami.

Miejsce warsztatu:Warszawa, Klinika Kesari, ul. Chłodna 39 lok.5

Poznań, Studio Yogi Yam, ul. Kochanowskiego 10, http://www.joga-yam.pl/

Łódź, DZIEN I NOC Kawiarnio-Warsztatownia, ul. Żubrowej 6, http://dzieninoc.com.pl/

Koszt: Wykład jest otwarty, wolny od opłaty. Opłata za warsztat wstępny: 25 zl, pozostałe koszty różnią się w zależnosci od miejsca i czasu trwania.

*******************KONSULTACJE INDYWIDUALNE*************************

Kinga prowadzi również indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. Podróż Duchowa – the Journey, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady, przyczyny fizycznych chorób czy problemów finansowych oraz stworzyć plan działania na życie w obfitości i miłości. Sesja jest mini warsztatem dla tych, którzy nie potrafią otwierać się tak łatwo w grupie i potrzebują indywidualnego spotkania.

Kinga specjalizuje się w: usuwaniu problemów finansowych, odnajdywaniu przyczyn strat finansowych, trudności w podjęciu decyzji, konfliktów w związkach, relacjach w pracy, depresji (zarówno tej zdiagnozowanej jak i „ukrytej”, po prostu niechęci do życia), otwierania serca na prawdziwe uczucie miłości do siebie i świata.

Koszt sesji to 200 złotych, czas trwania 2 godziny. www.thejourney.pl Zapisy: +48511479704.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *