Warsztat Stwórz Pracę, którą Kochasz

Zaproszenie na warsztat

STWÓRZ PRACĘ, którą KOCHASZ”

Elbląg, 7-8 lipca 2012, sobota-niedziela, godz. 10-18, COP, ul. Warszawska 55, http://elblageuropa.pl/

Spotkanie otwarte nt. warsztatów i fundacji: Elbląg, 6 lipca, godz. 18.00,

miejsce jw.

Fundacja Nowa Ziemia zaprasza do udziału w warsztacie prowadzonym przez Kingę Maruszczak.

Celem warsztatów jest: 1.Poznanie siebie, swojego wnętrza. i/lub 2. Uzdrowienie problemów i przeszkód jakie napotykają osoby rozwijające się i podążające ścieżką swoich marzeń, i/lub 3.Zebranie razem osób, które pragną w różnorodny sposób służyć Matce Ziemi i stworzenie grupy przyjaciół, którzy będą się wspierać i realizować różne projekty w pracy i tworzyć obfite życie, które opiera się na miłości, radości i realizacji marzeń.

Podczas warsztatu Kinga zabierze Cię w 3 stopniową Podróż, podczas której:

  1. Odkryjesz swoją misję, wizję, boski cel twojego życia. To jest to głębokie wołanie twojego serca, które możesz już znać, ale może przykrywasz je życzeniami i planami ze swojego umysłu. To odkrycie prawdziwego pragnienia twojego serca pozwala poczuć miłość do Samego Siebie i do Stwórcy.

  2. Usuniesz blokady i problemy z fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które zatrzymują realizację twojego potencjału. Te blokady są bardzo często utkwione głęboko w naszej podświadomości, również w umyśle i w ciele i dają o sobie znać w postaci chorób, problemów w związkach, wypadków oraz strat finansowych. Poprzez skontaktowanie się ze swoimi uczuciami odnajdziesz te przeszkody, które pochodzą z czasu dzieciństwa, szkoły, czy wychowania przez społeczeństwo, a czasem nawet z poprzednich wcieleń. Te czasami trudne doświadczenia stają się konkretnymi przekonaniami i konstrukcjami, które projektują naszą rzeczywistość na równi ze świadomym umysłem. Tutaj nauczysz się narzędzi i metod namierzania tych fałszywych myśli oraz szybkie ich uzdrowienie.

  3. Stworzysz praktyczny, realistyczny plan wprowadzania tych głębokich i już „czystych” marzeń w twoje życie. Wspólnie stworzymy projekty, plany działania, realizacji pasji lub nowej ścieżki życia czy pracy.

Metody używane podczas warsztatów są różnorodne: wizualizacja, medytacja, malowanie emocjonalne, symbolizm, Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż, diady komunikacyjne, projekty-wnioski, opowieści i wiele innych …. narzędzi.

************* SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE ******************

 Zapraszamy na warsztaty, które będą odbywały się w kilku miejscach w Polsce, a w dniach 7-8 lipca, sobota-niedziela, w godz. 10-18 w Elblągu, w COP – Centrum Organizacji Pozarządowych, Stow. Elbląg Europa, ul. Warszawska 55.  http://elblageuropa.pl/


W piątek, 6 lipca o g. 18.00 w COP zapraszamy na Otwarte Spotkanie z Kingą.

 Organizator i zgłoszenia: Fundacja Nowa Ziemia, tel. +48507541746, kontakt@fundacjanowaziemia.pl

http://fundacjanowaziemia.pl/s/1/10/warsztaty oraz www.marzeniawdzialaniu.pl

 Koszt: Opłata za weekendowe warsztaty wynosi: 250 zł na pokrycie kosztów organizacji warsztatów. Płatne na miejscu lub na konto Fundacji: BZ WBK 07 1090 1362 0000 0001 1917 1152.

Jeśli twoja obecna sytuacja finansowa utrudnia Ci udział, ale czujesz potrzebę uczestniczenia w warsztacie jest możliwe zmniejszenie, odroczenie opłaty lub wymiana usług, towarów, po ustaleniu szczegółów z prowadzącą.

*******************O FUNDACJI i PROWADZĄCEJ ****************************

Fundacja Nowa Ziemia stworzona w Polsce przez Autoriego, przewodnika duchowego z Nowej Zelandii jako doskonałe narzędzie i forma wspierania ludzkości na drodze do Światła oraz uzdrawiania Matki Ziemi.

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada – tłumaczy wizje oraz marzenia na bardzo praktyczne projekty. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem w pracy jest wspieranie innych w rozwoju i dostarczanie prostych narzędzi poprawy własnego życia. Doradza oraz pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm, administracji. Jednocześnie od 23 lat praktykuje medytację, śpiew i sevę – służbę na ścieżce Siddha Jogi. Obecnie pracuje jako Manager w Fundacji Nowa Ziemia, prowadzi warsztaty oraz indywidualne sesje uzdrawiającego coachingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *