Kim Jestem

Witaj!

Mam na imię Kinga i Marzenia w Działaniu to mój autorski projekt i program, który realizuję od kilku lat.

Marzenie jest dla mnie kluczem do odkrycia kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. I nie chodzi o te małe, chwilowe marzenia i zachcianki, ale głębokie pragnienia naszej duszy.

Od 13 lat działam w organizacjach pozarządowych, jako księgowa, doradca ds. zakładania organizacji i pozyskiwania funduszy na działalność fundacji i stowarzyszeń oraz biznesu. Kiedy odkryłam ten świat, poznałam narzędzia spełniania marzeń i uwierzyłam, że wszystko jest możliwe w tym świecie. Pisanie projektów i pozyskiwanie funduszy, przekładanie marzenia na konkretne plany do wdrożenia w życie to moje codzienne zajęcia. I każdy może robić to samo, bo to wcale nie jest takie trudne.

Pracując jako tłumacz na warsztatach i sesjach różnych metod uzdrawiania duszy i ciała poznałam kolejne proste, a zarazem bardzo skuteczne narzędzia i metody, które pozwalają nam przepracować i uzdrowić wszelkie problemy, fizyczne choroby, konflikty emocjonalne i finansowe.

Dlatego teraz wprowadzam je w życie oraz dziele się wszystkimi tymi narzędziami z innymi podczas warsztatów czy sesji indywidualnych. Dzięki temu możemy razem wprowadzać marzenia w rzeczywistość. Bo dla mnie zawsze było i jest ważne, abyś mieć z kim dzielić się swoją radością ze spełnionego marzenia, dlatego moim hasłem przewodnim jest „Przyjaźń”. Bo Przyjaźń zawiera w sobie wiele znaczeń, ale przede wszystkim Zaufanie i Miłość, która jest „czysta, dobra, …… nie szuka poklasku, cierpliwa jest, łaskawa jest …..jest po prostu prawdziwa”. Kiedy mamy blisko siebie, a nawet czasem daleko bliskiego przyjaciela czy przyjaciółkę to wszystkie problemy łatwiej jest nam pokonać, otrzymujemy wsparcie czasem tylko dzięki obecności tej drugiej osoby czy krótkiej wiadomości tekstowej.

Jeśli chcesz wiedzieć o mnie więcej to przejrzyj pozostałe strony Marzenia w Działaniu ale …. najlepiej skontaktuj się, bo strona internetowa jest tylko ubogą formą prezentacji, jedno słowo czy zdanie wypowiedziane lub napisane do konkretnej osoby ma o wiele większe znaczenie uczuciowe. A tak naprawdę najważniejsze i to co buduje i zmienia nasze życie to spotkanie z drugim człowiekiem.

Kinga – +48511479704, kingavision(at)gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *