Konsultacje

SESJE INDYWIDUALNE

Prowadzę indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. the Journey – Podróż Duchowa  oparta na indywidualnej pracy z ciałem, umysłem i duszą. Jest to autorskie połączenie różnych metod uzdrawiania, min. Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż Brandon Bays, czytania duszy i odkrywania swojej historii życia, zarówno od chwili narodzin w tym wcieleniu, jak i poprzednich żywotów, jeśli tak zdecyduje Światło, które tak naprawdę prawadzi ten proces.

Sesja pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady, choroby, problemy. Główną pracą jest zobaczenie z innej perspektywy wydarzeń naszego życia, zrozumieć je, wybaczyć i uwolnić się od negatywnych emocji z nimi związanymi. Sesja pozwala uzdrowić serce i zagoić rany, bolesne wspomnienia, które często tamują dopływ prawdziwej miłości i radości do życia. Podczas sesji tworzymy równiez plan działania na nowe życie w obfitości, radości i miłości do samego siebie. Sesja jest mini warsztatem dla tych, którzy nie potrafią otwierać się tak łatwo w grupie i potrzebują indywidualnego spotkania.

Sesja kosztuje 150 do 200 złotych w zaleznosci od miejsca przeprowadzania sesji i trwa co najmniej 2 godziny.

DATY I MIEJSCA SESJI znajduja sie w TERMINARZAU

http://marzeniawdzialaniu.pl/terminarz/

Zapisy i zgłoszenia:tel. +48511479704, kingavision@gmail.com

********** Świadectwo uczestnika sesji**********

Po spotkaniu i sesji u Ciebie poczułem się jakbym się narodził na nowo. Ot tak po prostu cofnąłem się pamięcią do traumatycznych zdarzeń z dzieciństwa, uświadomiłem sobie jak one oddziaływały na moje dorosłe życie i po prostu je puściłem! Pozwoliłem im odejść. To było coś niesamowitego. Od tego czasu mam coraz większą miłość w sobie, do wszystkiego i wszystkich a przede wszystkim do swojej firmy i mojej pracy w niej – bo z tym problemem się u Ciebie pojawiłem. Bardzo serdecznie Ci dziękuję za ten cud. Najwspanialsze jest to że Ty niczego nie narzucałaś, tylko tam byłaś a wszystko działo się jakby samo. A o błogości jaką czułem podczas rozmowy…. „z Górą” to nie napiszę, bo nawet nie umiem tego ubrać w słowa. Poczułem się kochany i potrzebny że On mnie potrzebuje tutaj, tak jak potrzebuje Ciebie i innych ludzi – dla ludzi. Usłyszałem że mi dziękuje, ze się nie poddałem, ze mam wsparcie, wystarczy ze się do Niego zwrócę. Że będę pomagał innym tj ich wspierał, szerzył miłość. I choć na razie trudno w to uwierzyć to dziękuję za to.

 Jeszcze raz wielkie dzięki. Tomek, Poznań – właściciel firmy

Więcej świadectw tutaj: http://marzeniawdzialaniu.pl/swiadectwa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *