Możesz Uzdrowić Swoje Życie

MOŻESZ UZDROWIĆ SWOJE ŻYCIE

Recall Healing/Uzdrowienie przez Przypomnienie”

Spotkanie otwarte i warsztaty: Elbląg, Łódź, Poznań, Warszawa,

szczegóły, terminy i miejsca http://marzeniawdzialaniu.pl/terminarz/

Zapraszamy serdecznie do udziału w autorskim warsztacie prowadzonym przeze Kingę Maruszczak.

Podczas warsztatu Kinga zabierze Cię w 3 stopniową wewnętrzną Podróż, podczas której:

  1. Odkryjesz swoją misję, boski cel twojego życia. To jest to głębokie wołanie Twojego serca, które możesz już znać, ale może przykrywasz je życzeniami i planami z umysłu swojego lub … innych. To odkrycie prawdziwego pragnienia Twojego serca pozwala poczuć miłość do Samego Siebie i do Stwórcy.

  2. Usuniesz blokady i problemy z fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które zatrzymują nasz rozwój. Te blokady tkwią głęboko w naszej podświadomości i dają o sobie znać w postaci chorób naszego ciała, problemów w związkach, relacjach w pracy, wypadkach oraz stratach finansowych wszelkiego typu. Te przeszkody pochodzą z okresu dzieciństwa, szkoły, ale przede wszystkich z okresu tzw. Plan/Cel: okresu ciąży, porodu do 1 roku życia, a czasem nawet z poprzednich wcieleń. Te trudne doświadczenia stają się konkretnymi przekonaniami i konstrukcjami, które projektują naszą rzeczywistość na równi ze świadomym umysłem. Tutaj nauczysz się narzędzi i metod namierzania tych fałszywych myśli, uczuć, odnajdywania prawdziwego znaczenia oraz szybkiego ich uzdrawiania.

  3. Stworzysz praktyczny, realistyczny plan wprowadzania tych głębokich i już „czystych” marzeń w twoje życie. Wspólnie stworzymy projekty i plany działania realizacji pasji lub nowej ścieżki życia czy pracy.

Metody używane podczas warsztatów są różnorodne: Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż Brandon Bays, Diady Komunikacyjne Intensiwu Oświeceniowego, Praca-the Work Byron Katie, wizualizacja, medytacja, malowanie emocjonalne, symbolizm, znaczenie słów, nazw, imion, projekty-wnioski, opowieści i wiele innych …. narzędzi, które każdy może później stosować sam w domu. Narzędzia te usamodzielniają uczestników i dodają wiary w siebie i w swoje zdolności uzdrawiania.

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na bardzo praktyczne projekty. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem w pracy jest wspieranie innych w rozwoju i dostarczanie prostych narzędzi poprawy własnego życia na wszelkich poziomach. Doradza oraz pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm, administracji. Jednocześnie od 23 lat praktykuje medytację, śpiew i sevę – służbę na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych mistrzów, trenerów i technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi jako uzdrawiający coach.

 SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE tutaj http://marzeniawdzialaniu.pl/terminarz/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *