Marzenia w Działaniu – warsztaty

Warsztaty „Marzenia w Działaniu”

realizowane w ramach Fundacji Nowa Ziemia, Styczeń – Kwiecień 2012

Podczas trzeciej części warsztatów Marzenia w Działaniu będziemy pracować z odkrywaniem naszej misji, prawdziwego pragnienia serca, które chcemy realizować tutaj w tym wcieleniu na ziemi. Będziemy odkrywać wizję naszej duszy na następne miesiące i lata i uczyć się przekładać je na konkretne projekty/działania. Po latach pisania wielu wniosków o wsparcie z funduszy krajowych i europejskich stworzyłam prostą formułę ich tworzenia. Będziemy pracować w grupach, odnajdując wśród uczestników warsztatów sprzymierzeńców i partnerów do realizacji naszych marzeń, ponieważ żadne marzenie ani projekt nie może być zrealizowany w pojedynkę. Marzeń, które dotyczą naszego życia, pracy, związków, codziennego doświadczania błogości, nie tylko świętowania w weekend. Postaramy sie przełożyć te marzenia na działania, a przynajmniej na warsztacie zrobić pierwszy konkretny krok na drodze wprowadzania ich w życie.

Marzenia w Działaniu to cykl warsztatów tworzenia grupy liderów, którzy chcą razem pracować ze Światłem, dla Matki Ziemi. Jest to proces odkrywania swojej mocy, która płynie z poznania siebie, swojej misji, wizji, z jaką przyszliśmy tutaj na Ziemię oraz usuwania przeszkód i problemów, zarówno tych fizycznych, emocjonalnych jak i mentalnych, które odgradzają nas od Światła i codziennego doświadczania mocy. Metody i narzędzia używane podczas warsztatów są proste i skuteczne, które każdy może zabrać ze sobą do domu i stosować każdego dnia, sam, z bliskimi osobami lub w swojej pracy.

Metody to między innymi: wizualizacja, medytacja, 5 żywiołów, malowanie, fotografia, symbole, praca z imionami, znaczeniem słów, mapy myślowe, Recall Healing – Totalna Biologia, The Journey – Podróż Brandon Bays, the Work-Praca, diady komunikacyjne, opowieści, śmiech, taniec oraz wiele innych….. I przede wszystkim dobra zabawa, ponieważ Światło to również śmiech i luz (po hiszpańsku Światło to „la Luz” :). Będziemy również pracować z historią swojego życia, poprzednich żywotów, jak również historią lokalnej ziemi i przyrodą oraz tworzyć grupę przyjaciół, znających siebie, swoje zdolności i razem pracujących lub tworzących swoje miejsce pracy, wymarzony sposób zarabiania i tworzenia obfitego życia, tu i teraz na Ziemi.

********************* FUNDACJA i PROWADZĄCA *************************
Fundacja Nowa Ziemia stworzona przez Autoriego, przewodnika duchowego z Nowej Zelandii jako doskonałe narzędzie i forma wspierania ludzkości na drodze do Światła oraz pomagania w uzdrawianiu Matki Ziemi jest obecnie koordynowana przez Kingę Maruszczak – Generalnego Managera Fundacji.

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na praktyczne działania. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych, pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm i administracji. Pomaga zakładać organizacje, firmy, organizuje wystawy, koncerty, warsztaty, konferencje, festiwale itp., itd.: Była księgową, redaktorem, dyrektorem biura, tłumaczem, coachem. Jednocześnie od 23 lat praktykuje medytację, śpiew i sevę – służbę na ścieżce Siddha Jogi. Zna wiele metod uzdrawiania, terapii i rozwiązywania problemów i stosuje je na sobie i tych, którzy potrzebują uzdrowienia.

******************* SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE *********************
Zapraszamy na cykl warsztatów, które będą odbywały się w kilku miejscach w Polsce. Cykl składa się z 3 spotkań po 8 godzin co 3-4 tygodnie. Pomiędzy warsztatami będą odbywały się również konsultacje indywidualne. Najlepiej jest uczestniczyć w całym cyklu, bo jest to całościowy „proces”.

Organizator i zgłoszenia: Fundacja Nowa Ziemia, tel. +48507541746, kontakt@fundacjanowaziemia.pl

Prowadząca: Kinga Maruszczak, +48511479704, kinga@fundacjanowaziemia.pl

Koszt: Opłata za warsztat wynosi: 200 zł płatne w formie dotacji na Fundację na pokrycie kosztów organizacji: wynagrodzenia trenera, kosztów dojazdu, wynajmu sali, kawy, herbaty, wody oraz materiałów warsztatowych.

Jeśli sytuacja finansowa utrudnia uczestnictwo w warsztatach, jest możliwe zmniejszenie opłaty, rozłożenie na raty lub wymiana usług, towarów, po ustaleniu szczegółów z prowadzącą przed warsztatem.

********************** MIEJSCA I CZAS *************************

SZCZECIN, Galeria Merkava, Rynek Sienny 4, www.merkava.com.pl

NIEDZIELA, 22 kwietnia, 10.30 – 18.30

POZNAŃ, Szkoła Yogi YAM, ul. Kochanowskiego 4/10, http://www.joga-yam.pl/

Sobota, 21 kwietnia, 10.00-18.00

WARSZAWA, sobota, 28 kwietnia, godz. 11-19,

miejsce podane po zgłoszenu się mailowym na kontakt@fundacjanowaziemmia.pl

 SOSNOWIEC, niedziela, 29 kwietnia, godz. 11-19,

Pracownia Twórczych Inspiracji AGAPE, St. Wyszyńskiego 8 lok.2, http://www.tworczeinspiracje.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *