English in Action

English in Action”

Intensywne Warsztaty Uruchamiania Ekspresji w Języku Angielskim

4-8 luty 2013 – Warszawa oraz 11-15 luty 2013 – Łódź

Jeśli Twoim marzeniem jest swobodne mówienie w języku angielskim, to

ZAPRASZAMY serdecznie na SZCZEGÓLNE, INNOWACYJNE warsztaty języka angielskiego. Ich celem jest uruchomienie swobodnej ekspresji słownej. Wielu z nas uczy lub uczyło się języka angielskiego w szkole, czy na różnych kursach i nadal doświadcza trudności w wyrażaniu się w tym języku, pomimo znajomości słownictwa i zasad. Ten warsztat jest idealną okazją do odblokowania i usunięcia przeszkód powstrzymujących Cię przed komunikacją. Forma warsztatu wspiera proces tradycyjnej nauki na kursach językowych czy prywatnych lekcjach oraz wzbogaca i rozwija umiejętności językowe.

To wyjątkowa okazja uczestnictwa w tak intensywny sposób w tym procesie.

UDZIAŁ W WARSZTATACHmoże wziąć każdy, kto chociaż w minimalnym zakresie zna język angielski. Wiek nie ma znaczenia, różnorodność jest wręcz wskazana!

Będziemy uczyć się i przede wszystkim dobrze bawić!

PROWADZĄCY WARSZTAT:

Kinga Maruszczak – trenerka, coach. Realizowała wiele projektów kulturalnych o zasięgu lokalnym jak i międzynarodowych. Pracuje często jako tłumaczka, choć języka angielskiego nauczyła się sama, w domu, z miłości i pasji, którą dzieli się z innymi na warsztatach i sesjach indywidualnych. Więcej o Kindze i jej warsztatach na stronie: www.marzeniawdzialaniu.pl

Joanna Juszczak – lektor/ nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego; tłumacz; pilot wycieczek i rezydentka biura podróży. Prowadzi zajęcia pod hasłem: „Język nam NIEobcy!”. Jej lekcje dostosowywane są do potrzeb uczestnika; induktywnie stosując teorię w praktyce.

Agnieszka Redłowska – 20 lat spędziła w Stanach Zjednoczonych, co daje jej doskonałą znajomość praktycznego angielskiego/amerykańskiego. Prowadzi konwersacje w języku angielskim. W swojej pracy wykorzystuje również terapie holistyczne.

Kontakt i zgłoszenia:

Joanna Juszczak – asia_dzuszczak@wp.pl / tel. 512 194 716 www.thejourney.pl

 

Terminy i Cennik na luty 2013:

  • WARSZAWA Centrum, 05-08 luty (wtorek-piątek)
  • ŁÓDŹ Centrum, 11–14 luty (poniedziałek-czwartek)
  • Grupa poranna: 10-14.30 (16 godzin intensywnego warsztatu +2 przerwy 15 min.)
  • Grupa wieczorna: 18:00-21:15 (12 godzin pracy warsztatowej + przerwa 15 min.)

OPŁATA za Warsztat

  • grupa poranna → 440 zł
  • grupy wieczorne → 350 zł
  • w cenę wliczone materiały warsztatowe, herbata, sok, ciastko,

  • 10 % zniżki przy zapisach dwóch osób z rodziny,

Zapraszamy również na zajęcia indywidualne, korepetycje z wykorzystaniem metody warsztatowej, konwersacje oraz sesje uzdrawiające.

ZAPRASZAMY DO JĘZYKOWEJ PODRÓŻY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *