Recall Healing

 Recall Healing jest dla mnie doskonałym narzędziem uzdrawiania, który każdy człowiek może zastosować na sobie. To jest dla mnie podstawowe kryterium metod uzdrawiania. Ponad 20 lat szukałam najprostszego sposobu rozwiązywania problemów i leczenia. Poznałam wiele technik i sposobów, jednak żaden nie pozwalał mi w pełni uzdrawiać. Pierwszego dnia warsztatu Recall Healing w Katowicach w kwietniu 2010 roku siedziałam z rozdziawioną (dosłownie) buzią przypominając sobie wszystkie warsztaty, które do tej pory przeszłam. To było jak przypomnienie tego, co już wiem, ale zapomniałam przez lata: tygodniowych warsztatów medycyny chińskiej prowadzonych przez Clauda Diolose w 1992 roku w Kucharach, kilkumiesięcznego kursu Jin Shin Jyutsu – japońskiej metody uzdrawiania, którą praktykowałam mieszkając w Wielkiej Brytanii w 1994 roku, i wiele innych, których nie ma sensu wymieniać, bo najważniejsze jest to, ze RH zawiera wiele z nich.
Miałam to szczęście i zaszczyt być zarówno organizatorem warsztatów RH, tłumaczem na seminarium nt. problemów dzieci i młodzieży oraz tłumaczem na sesjach indywidualnych prowadzonych przez Gilberta Renaud, twórcę metody i Marie-Ginette Rheault. Dało mi to niezwykły wgląd w całą technikę oraz sposób pracy jej twórców. Więcej w języku angielskim o metodzie można poczytać na stronie Gilberta www.recallhealing.com
Dzięki RH rozpoznałam wiele dręczących mnie problemów, konfliktów i chorób. Poznałam je i usunęłam źródło pojawiającego się bólu. Sprawdziłam na sobie i swoich bliskich, że TO działa. Że jest to prosta i skuteczna metoda. Dlatego chcę się nią dzielić z innymi. Bo wiem, że została mi dana, aby podać ją dalej.
Wiedza, którą daje Recall Healing jest niezwykle prosta i skuteczna w swoim działaniu. I za każdym razem kiedy stosuje ją na sobie i innych … działa i sprawdza się. I najważniejsze że rozwiązuje dzięki niej nie tylko choroby, ból fizyczny ale również konflikty emocjonalne i uczuciowe.
Dlatego polecam wszystkim, którzy chcą poznać tą niezwykłą metodę udział w warsztatach prowadzonych przez Gilberta Renaud. Organizatorem warsztatów jest Instytut Wiedzy Waleologicznej www.iww.pl http://www.iww.com.pl/go.php/pl/trenerzy_i_terapeuci/renaud_gilbert/recall_healing__poziom1.html

Jeśli ktoś chce usłyszeć więcej informacji o metodzie, aby w krótkiej i przystępnej formie usłyszeć od mnie podstawowe założenia tej metody uzdrawiania to zapraszam na spotkania informacyjno-praktyczne na temat Recall Healing, które prowadzę w różnych miastach. Szczegóły spotkań tutaj.. Można mnie również zaprosić do poprowadzenia takiej prezentacji.
Poniżej krótki filmik, który prezentuje podstawowe założenia Recall Healing.

Poród rzutuje na całe życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *