Warsztaty STWÓRZ PRACĘ, którą KOCHASZ

Zaproszenie na warsztat

STWÓRZ PRACĘ, którą KOCHASZ”

Elbląg 7-8.07, Szczecin 14-15.07, Radzimowice 21-22.07, Katowice 24.07, Niedzica 28-29.07,

Spotkania otwarte nt. warsztatów:

Elbląg 6.07, Szczecin 12.07, Wrocław 19.07, Katowice 23.07, Kraków 26.07

Zapraszam serdecznie do udziału w autorskim warsztacie prowadzonym przez Kingę Maruszczak na bazie wieloletnich doświadczeń oraz współpracy z wieloma trenerami w ramach programu Marzenia w Działaniu.

Celem warsztatów jest: 1. Poznanie siebie, swojego wnętrza i swoich marzeń; 2. Uzdrowienie problemów i przeszkód jakie napotykają osoby rozwijające się i podążające ścieżką swoich marzeń; 3. Zebranie razem osób, które pragną w różnorodny sposób służyć Matce Ziemi i wspierać się i tworzyć razem obfite, radosne i pełne miłości życie oraz pracę, w której się realizują.

Podczas warsztatu Kinga zabierze Cię w 3 stopniową Podróż, podczas której:

  1. Odkryjesz swoją misję, wizję, boski cel twojego życia. To jest to głębokie wołanie twojego serca, które możesz już znać, ale może przykrywasz je życzeniami i planami ze umysłu swojego lub … innych. To odkrycie prawdziwego pragnienia twojego serca pozwala poczuć miłość do Samego Siebie i do Stwórcy.

  2. Usuniesz blokady i problemy z fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które zatrzymują realizację twojego potencjału. Te blokady są bardzo często utkwione głęboko w naszej podświadomości, również w umyśle i w ciele i dają o sobie znać w postaci chorób, problemów w związkach, wypadków oraz strat finansowych. Poprzez skontaktowanie się ze swoimi uczuciami odnajdziesz te przeszkody, które pochodzą z czasu dzieciństwa, szkoły, czy wychowania przez społeczeństwo, a czasem nawet z poprzednich wcieleń. Te czasami trudne doświadczenia stają się konkretnymi przekonaniami i konstrukcjami, które projektują naszą rzeczywistość na równi ze świadomym umysłem. Tutaj nauczysz się narzędzi i metod namierzania tych fałszywych myśli oraz szybkie ich uzdrowienie.

  3. Stworzysz praktyczny, realistyczny plan wprowadzania tych głębokich i już „czystych” marzeń w twoje życie. Wspólnie stworzymy projekty, plany działania, realizacji pasji lub nowej ścieżki życia czy pracy.

Metody używane podczas warsztatów są różnorodne: wizualizacja, medytacja, malowanie emocjonalne, symbolizm, Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż, diady komunikacyjne, projekty-wnioski, opowieści i wiele innych …. narzędzi.

 Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada – „tłumaczy” wizje oraz marzenia na bardzo praktyczne projekty. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem w pracy jest wspieranie innych w rozwoju i dostarczanie prostych narzędzi poprawy własnego życia. Doradza oraz pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm, administracji. Jednocześnie od 23 lat praktykuje medytację, śpiew i sevę – służbę na ścieżce Siddha Jogi oraz studiuje różnorodne techniki uzdrawiania.

************* SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE ******************

Organizator i zgłoszenia: Kinga Maruszczak, tel. +48507541746, kingavision@gmail.com

Koszt: Opłata za weekendowe warsztaty wynosi: 250 zł na pokrycie kosztów organizacji warsztatu.

Jeśli twoja sytuacja finansowa utrudnia uczestnictwo, ale czujesz taką potrzebę, jest możliwe zmniejszenie opłaty lub wymiana usług, towarów, po ustaleniu szczegółów z prowadzącą.

Płatności za noclegi i wyżywienie są uzależnione od miejsca: Radzimowice: 170 do 250 zł, Niedzica – 150 zł,

Przed każdym terminem zapraszam również na otwarte spotkanie promujące warsztat.

MIEJSCOWOŚĆ

ADRES/KONTAKT

DATY

SZCZECIN

Merkava, Rynek Sienny 4, www.merkava.com.pl

14 – 15 Lipca, Sobota – Niedziela, 10-18

ELBLĄG

Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Warszawska 55, www.elblageuropa.pl

7 – 8 Lipca, Sobota – Niedziela, 10-18

RADZIMOWICE

Fundacja Teraz Radzimowice, wieś Radzimowice, koło Bolkowa, http://terazradzimowice.pl/

21 – 22 Lipca, Sobota – Niedziela, przyjazd najlepiej w piątek popołudniu

KATOWICE

Nowoczesna Medycyna Naturalna, ul. Teatralna 8,

24 lipca, Wtorek, 17-21

NIEDZICA

Niedzica koło Nowego Targu, ul. Miodowa

28 – 29 Lipca, So–Niedz., przyjazd w piątek

SPOTKANIA OTWARTE NT. WARSZTATU:

Elbląg: Piątek, 6 lipca, godz. 18.00, COP, ul. Warszawska 55,

Szczecin: Czwartek, 12 lipca, godz. 18.30, Merkava

Wrocław: Czwartek, 19 lipca, godz. 18.00,

Katowice: Poniedziałek, 23 lipca, godz. 18.00, Nowoczesna Medycyna Naturalna, ul. Teatralna 8,

Kraków: Czwartek, 26 lipca, godz. 18.00, Cafe Młynek, Plac Wolnica 7,

KONSULTACJE INDYWIDUALNE z KINGĄ

Kinga będzie również prowadzić indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Sesje z Kingą to tzw. Podróż, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady, fizyczne choroby czy problemy finansowe oraz stworzyć plan działania na życie w pełni. Sesja jest mini warsztatem dla tych, którzy nie potrafią otwierać się tak łatwo w grupie i potrzebują indywidualnego spotkania. Sesja kosztuje 150 złotych i trwa 2 godziny.

Zapisy i zgłoszenia: tel. +48 511479704, kingavision@gmail.com

PS. Ponieważ wiele osób pyta mnie o naukę języka angielskiego, którego akurat ja nauczyłam się sama w domu, a jestem w tej chwili tłumaczem dlatego w sierpniu organizuje warsztaty „Dreams in Action”. Będą to tygodniowe warsztaty dla całych rodzin odblokowywania ekspresji na wyrażanie siebie w języku angielskim poprzez zabawę, pracę twórczą, skojarzenia, symbole i przede wszystkim poprzez doświadczenia, zadania do wykonania i kontakt z przyrodą. Więcej szczegółów na stronie www.marzeniawdzialaniu.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *