Kategorie
marzenia oczyszczanie Uzdrawianie

Wizja, Misja i Plan, w Łodzi

ODKRYJ SWOJĄ MOC  Podróż ku Świadomości

Wizja, Misja i Plan”

Warsztaty w październiku:

4 – piątek, 16 i 30 – środa, godz. 18.00 – 23.00

Łódź, ul. Wólczańska 14/16INSPIROSA

Podczas październikowych warsztatów będziemy poznawać i uzdrawiać wizję, misję życia, i tworzyć wspólny plan działania ze Światłem i Miłością. Wspólny plan, ponieważ spotykamy się na warsztatach jak w nowej rodzinie, którą łączą serca i podobne marzenia. Kiedy odnajdzie się tą duchową rodzinę, czy przyjaciół, mających podobne historie i problemy, razem je uwolni, to z lekkością i radością można współpracować i realizować projekty i działania.

Nadszedł czas popatrzeć na to, co nas czeka w przyszłości. Wszyscy chcemy, aby nasze życie było pełne obfitości, miłości i radości, jednak czasem kiedy biegniemy szczęśliwi i mocni w wymarzonym przez nas kierunku nagle walą nam się pod nogi przysłowiowe „kłody”. A te kłody to dosłownie części drzewa z lasu, czyli historie naszego drzewa genealogicznego. To są różne tajemnice, historie, przekonania, które mamy wbudowane w biologię swojego ciała jako materiał genetyczny czyli pamięć przodków.

Dzięki Recall Healing/Totalnej Biologii możemy szybko namierzyć, rozpoznać i usunąć te „kłody”. Jeśli chcemy zmienić teraźniejszość albo stworzyć lepszą przyszłość, to trzeba cofnąć się do początku, do momentu powstania ziarna, z którego wyrosło drzewo. Cała przeszłość i przyszłość jest w nas, tu i teraz, dlatego będziemy odbywać tą podróż do świadomości skupieni na sobie i swoim wnętrzu.

Podczas warsztatu pracujemy zarówno indywidualnie, jak i w parach, ucząc się siebie i poznając różne, proste techniki uwalniania i szybkiego odnajdywania historii, które nas „bolą”, dzięki zadawaniu odpowiednich pytań. Metody używane podczas warsztatów są różnorodne: Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż Brandon Bays, Diady Komunikacyjne Intensiwu Oświeceniowego, Praca-the Work Byron Katie, Kurs Cudów, wizualizacja, medytacja, symbolika, opowieści i wiele innych ….

Narzędzia te usamodzielniają uczestników i dodają wiary w swoje zdolności uzdrawiania.

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na praktyczne działania. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem jest wspieranie innych i dostarczanie prostych narzędzi poprawy życia na wszelkich poziomach. Doradza oraz pisze projekty dla organizacji, firm, administracji. Od 23 lat praktykuje na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi.

.

************* ORGANIZACJA I ZGŁOSZENIA **************

Organizator i zgłoszenia: Grażyna Mikołajczyk 793028889

Marzenia w Działaniu, Kinga, tel. 511479704, kingavision@gmail.comhttp://marzeniawdzialaniu.pl

Termin: w październiku: 4 – piątek, 16 i 30 – środa, godz. 18.00 – 23.00

Miejsce: Łódź, ul. Wólczańska 14/16, Ośrodek Ani Łazickiej INSPIROSA,

Koszt: Opłata za wieczorny warsztat wynosi 75 złotych.

***************KONSULTACJE INDYWIDUALNE*****************

Kinga prowadzi również indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. Podróż Duchowa – the Journey, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady, przyczyny fizycznych chorób czy problemów finansowych oraz stworzyć plan działania na życie w obfitości.

Kinga specjalizuje się w: usuwaniu problemów finansowych, mieszkaniowych, w pracy, odnajdywaniu przyczyn strat finansowych, trudności w podjęciu decyzji, konfliktów w związkach, relacjach w pracy, depresji (zarówno tej zdiagnozowanej jak i „ukrytej”, po prostu niechęci do życia), otwierania serca na prawdziwe uczucie miłości.

Koszt sesji to 200 złotych, czas: 2 godziny. Również sesje przez skype’a. www.thejourney.pl

Zapisy: Kinga +48511479704.

Konto bankowe Kinga Maruszczak: PEKAO SA 66 1240 2265 1111 0000 3239 1781

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *